Küpeşte, Alüminyum Küpeşte Balkon Teras Merdiven Korkulukları

Küpeşte, merdiven, balkon ve teraslarda, alüminyum, paslanmaz çelik ve benzeri malzemelerden yapılan korkuluk türü elemanların genel adlandırılmasıdır.

Küpeşte, Alüminyum Küpeşte Balkon Teras Merdiven Korkulukları

Küpeşte, balkon, merdiven, teras gibi alanlarda emniyeti sağlamak ve hoş bir görüntü oluşturmak için yapılan bir uygulama olarak kaşımıza çıkmaktadır. Genel olarak alüminyum malzeme olarak kullanıdığında alüminyum küpeşte olarak adlandırılmaktadır.

Küpeşte, yalnızca alüminyum malzemeden imal edilmez. Çelik, demir, ahşap türü modelleri de bulunmaktadır. Ancak genel anlamda karşımıza alüminyum küpeşte olarak çıkmaktadır. Biz bunları nelerde görüyoruz? Genellikle avm lerde emniyeti sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Hem emniyet hemde hoş bir görüntü sunan alüminyum küpeşte çokça tercih edilen bir uygulamadır.

Küpeşte Kullanım Alanları

Merdiven Küpeşte ; Küpeşte, ağırlıklı olarak karşımıza merdiven korkuluğu olarak çıkmaktadır. Merdiven korkulukları yukarıda belirttiğimiz gibi yalnızca alüminyum küpeşte olarak değildir. Demir ve çelik yapılar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Teras Küpeşte ; Evlerin teraslarında hoş bir görüntü veren teras küpeşte çeşitleri de yapılarda çokça kullanılmaktadır.

Balkon Küpeşte; Balkonların vazgeçilmezlerinden birisi balkon korkulukları ağırlıklı olarak alüminyum küpeşte tercih edilmektedir.

Havuz Küpeşte; Paslanmaz yapıları nedeniyle havuz kenarlarında çokça tercih edilmektedir.

KÜPEŞTE FİYATLARI

Küpeşte, kullanılan malzemeye göre farklılıklar göstermektedir. Kullanılan metraj ve malzeme küpeşte fiyatları belirleme konusunda en önemli unsur olarak karşımıza çıkıyor. Sizlere her daim kaliteli hizmet verme çabasında olan Yerlikaya Alüminyum, pek çok avantajlı küpeşte fiyatlarını da sizlere sunuyor. Bize telefonla ulaşarak fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bu icerik 1238 kişi tarafından incelendi.

Sosyal Paylaşım Butonları

Küpeşte, Alüminyum Küpeşte Balkon Teras Merdiven Korkulukları Görselleri


Etiketler :

YORUMLAR


 Yorumlar ( 0 )

Konteyner Prefabrik Ev Imalatı

Konteyner Prefabrik Ev Imalatı


Cam Balkon

Cam Balkon


Pergole Sistemleri Tente

Pergole Sistemleri Tente


Ferforje

Ferforje


Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı


Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk


PVC Doğrama

PVC Doğrama


Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama


Alüminyum Kompozit Kaplama

Alüminyum Kompozit Kaplama


Giydirme Cephe

Giydirme Cephe