Pergole Sistemleri Tente

Pergole, açık alanların yatay bir şekilde kapatalırak oluşturulan tente uygulamalırının genel adıdır.

Pergole Sistemleri Tente

Pek çok işyerinin veya konutların önlerinde oluşturulan tente benzeri uygulama türü olan Pergole, sıkça tercih edilen bir sistemdir. Özellikle şehir yaşamında restoranların ve kafeteryaların önlerinde sürekli olarak gördüğümüz pergole sistemleri, şık görünümü yazlık kışlık olabilme özelliği nedeniyle kullanım alanları bir hayli armaktadır.

Pergole sistemleri hava şartlarına karşın kullanılmasının yanı sıra güneşlik olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Dört mevsim hava şartlarına karşın mükkem bir uygulama olarak kullanılan pergole sistemleri şık tasarımı nedeniyle dekoratif bir yapıya sahiptir.

Pergole sistemleri sabit olarak dizayn edilebildiği gibi açılır kapanır modelleri de bulunmaktadır. Mevcut olanların genişletilmesi açısından da oldukça kullanılan bir sistemtemdir. Pergole sistemleri sayesinde kafeterya yada restoranınızın alanını genişleterek daha fazla müşteri ağırlayabilirsiniz.

Pergole sistemleri dayanıklı ve her türlü hava şartlarına karşında oldukça dayanıklıdır. Kullanılan materyaller sayesinde uzun yıllar solmadan yıpranmadan kulanabilirsiniz.

Pergole Nasıl Yapılıyor?

Ahşap ve metal olarak yapılan pergole sistemleri oldukça zahmetli bir iştir. Kurulacak yerin buna hazırlanmasından tutunda projelendirilip hayata geçirilmesine kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Metalın yanı sıra ahşap malzemeden de üretin pergole sistemlerinde kullanılacak ahşap da büyük önem arz ediyor. Ahşap pergole sistemlerinde dayanıklı ahşap kullanılmalıdır. Çünkü yapılacak olan pergole sistemi 50 yıl bir kullanım ömrüne sahip olabiliyor.

Pergole Fiyat

Pergole sistemleri, fiyat açısından da farklılıklar göstermektedir. Pergole sistemlerinde fiyatı oluşturan unsurların başında kişiselleştirmeler yer almaktadır. Her alan için farklı dizaynlar gerekir. Fiyatı etkileyen unsurların başında kullanılan malzemenin cinsi de büyük önem taşımaktadır.

En uygun pergole fiyatı, teknik personelimizin yapacağı keşiften sonra ortaya çıkacaktır. Sizde bu harika pergole sistemlerine Yerlikaya farkıyla sahip olabilirsiniz.

Bu icerik 1607 kişi tarafından incelendi.

Sosyal Paylaşım Butonları

Pergole Sistemleri Tente Görselleri


Etiketler :

YORUMLAR


 Yorumlar ( 0 )

Konteyner Prefabrik Ev Imalatı

Konteyner Prefabrik Ev Imalatı


Cam Balkon

Cam Balkon


Ferforje

Ferforje


Küpeşte, Alüminyum Küpeşte Balkon Teras Merdiven Korkulukları

Küpeşte, Alüminyum Küpeşte Balkon Teras Merdiven Korkulukları


Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı


Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk


PVC Doğrama

PVC Doğrama


Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama


Alüminyum Kompozit Kaplama

Alüminyum Kompozit Kaplama


Giydirme Cephe

Giydirme Cephe